Avonturendag 13 april 2024

Groepsnieuws
Ontdek Scouting! Ga mee op avontuur met Scouting Brigitta in het Schoterbos! Op 13 april organiseert Scouting Brigitta een nieuwe open dag in het Schoterbos: een middag vol avontuur waarin alle kinderen uit buurt mee kunnen spelen met leeftijdsgenootjes en allerlei leuke activiteiten beleven. Het programma start om 12.30 uur. Het leukste is om dan ook al meteen mee te doen, zodat je bij een groepje kan aansluiten en zo langs alle tien activiteiten gaat. Zo krijg je een leuke variatie van actieve en creatieve spellen, zoals marshmellows roosteren op een kampvuur, vlot varen, springen op het springkussen, knutselen en vele andere leuke spellen. Lukt het je niet om 12.30 uur aanwezig te zijn? Je kan elk moment aansluiten door je te melden bij onze infostand, en je sluit dan vervolgens aan bij een groepje van 5 tot 10 kinderen. De spellen duren tot ongeveer 15.30 uur, rond 16.00 uur is de middag weer afgelopen. Uiteraard zijn vriendjes, vriendinnetjes en ouders ook van harte welkom. Tot dan!